با ما بیشتر آشنا شوید

این شرکت با سابقه طولانی یکی از شرکت های حمل و نقل فعال که با داشتن امکانات فراوان از بهترین و ایمن ترین شرکت های حمل و نقل منطقه بوده و با داشتن شعباتی در نقاط مختلف آسیا و اروپا به شما عزیزان خدمت می کند. خدماتی در زمینه حمل و نقل هوایی، دریایی، ریلی و جاده ای.

این شرکت در سال 1371 با کسب مجوز از سازمان حمل و نقل و پایانه های کشور ایران تاسیس و طی شماره 92294 در اداره ثبت تهران به ثبت رسیده و عضو انجمن شرکت های حمل بین المللی تهران و اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران می باشد.

از بدو تاسیس فعال در زمینه های حمل واردات از اروپا به ایران و بالعکس و ترانزیت و حمل کانتینر از بنادر ایران به داخل کشورهای CIS، آذربایجان - ترکیه - ارمنستان - افغانستان و عراق و همچنین قبول فورواردری کانتینر از مبادی کشورهای مختلف می باشد.

  • سینا ترابر
  • حمل و نقل بین المللی

موضوع و زمینه فعالیت

این شرکت با مدیریت داریوش محمدی بازرگانی برنامه های خود را به شرح زیر اعلام می دارد:
موضوع فعالیت: حمل و نقل بین المللی کالا به صورت فوروارد و کریر می باشد.
زمینه فعالیت: حمل کالاهای ترانزیتی، واردات، صادرات و مرجوعی.
حوزه فعالیت: اروپا و آسیا.

اهداف

قبول مسئولیت در قبال صاحبان کالا، سرعت عمل در حمل، کم کردن هزینه های حمل جهت رونق تجارت، جلب رضایت و اطمینان صاحبان کالا، بکار بردن افراد مجرب و توانمند در بخش های مختلف صرف بودجه جهت نوسازی تجهیزات و ناوگان حمل و تلاش برای شناساندن خود به بازارهای جهانی با ارائه سرویس های مطابق با استانداردهای جهانی.

داریوش محمدی بازرگانی

داریوش محمدی بازرگانی

مدیر عامل