ما آماده ارایه سرویس جهانی جهت حمل هوایی کالاهای شما هستیم


  • حمل و نقل هوایی
  • حمل و نقل بین المللی

در واژه نامه حمل و نقل، بار هوایی بعنوان واژ های جامع، به مرسولات پستی و کالاهایی که با سرویس هوایی حمل میشوند،اطلاق میشود. در نتیجه بار هوایی شامل : پست هوایی بین المللی و سرویسهای پست درجه یک، ارسال اسناد حقوقی و اداری و انواع کالاهایی است که با این سرویس جابجا میشوند. حمل و نقل هوایی بار، کم سابقه ترین شیوه حمل و نقل است.در حالی که قرن 18تحت سلطه حمل و نقل بین المللی دریایی قرار داشت، در طول قرن19 حمل ونقل ریلی توانست جایگاه اصلی را به خود اختصاص دهد. با معرفی اتومبیل و کامیون در قرن20، حمل و نقل جاده ای تبدیل به رایج ترین شیوه حمل و نقل شد و برای اولین بار امکان ارایه سرویس های درب-به-درب را فراهم کرد.قرن21 شاهد رشد بیش از پیش فن آوری اطلاعات و ارتباط تنگاتنگ ملت ها چه از بعد اقتصادی و چه از بعد فرهنگی بوده است که رشد جابجایی های بین المللی را به دنبال داشته است.

اگر شما نیازمند خدمات برای حمل هوایی کالاهای خود در سریع ترین زمان ممکن و امنیت از مبدا به مقصد مورد نظر خود هستید، انتخاب شما به جاست. شرکت سینا ترابر آماده ارایه سرویس جهانی جهت حمل هوایی کالاهای شما است فارق از اینکه مبدا یا مقصد شما کجاست یا نوع کالای شما چیست؟ اعم از سرویس های ویژه حمل بار و پست سریع هوایی به صورت : DOOR TO DOOR / FLASH / EXPRESS در کوتاه ترین زمان.

سال ها تجربه ما در خدمت شماست، انتخاب کنیدحمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی

اين قابليت وجود دارد تا در کمترين زمان محمولات صاحبان کالا تحت پوشش عمليات ترانزيت خارجی و داخلی از قبیل بنادر مهم و نقاط مرزي و گمرکي کشور قرار دهد.

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی

حمل جاده ای و ریلی خرده بار و محموله های سنگین به اقصی نقاط دنیا، همچنین حمل و نقل زمینی از مواردی است که در موضوعاتی چون اقتصاد، جذب توریسم و … مطرح می‌باشد.

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی

سرويس‌های ما شامل انواع حمل‌های دريايی و ترکيبی می‌باشد و با مشارکت شرکت‌هاي کشتيرانی برتر خدمات خود را با قابليت انعطاف بسيار بالا ارائه می‌دهیم.