آمادگی انعقاد قراردادهای حمل ریلی از مبدا ایران به کشورهای CIS و بالعکس


  • حمل و نقل ریلی
  • حمل و نقل بین المللی

هزینه پایین ، ایمنی بالا و انتقال سریع را میتوان از مهمترین مزایای حمل و نقل ریلی نسبت به سایر روشهای حمل ونقل بر شمرد.راه آهن سراسری ایران از جنوب تا شمال گسترده میشود که در زمینه ترانزیت،صادرات و واردات نقش بسزایی دارد.

با توجه به اینکه شبکه ریلی ستون فقرات هر کشوری محسوب می‌شود و دنیا به سمت توسعه این بخش از حمل و نقل پیش می‌رود باید به دنبال سیستم‌های قانونی و هوشمند کردن آن در بخش ریلی باشیم.

شرکت سینا ترابر توانایی حمل بارهای شما به صورت ریلی و زمینی از هر نقطه اروپا به ایران را دارد. از قبیل: Full truckload, Less-than-truckload, Refrigerated truck با استفاده از شبکه بزرگی از نمایندگان و همکاران بین المللی قابل اعتماد با قیمت های رقابتی در زمینه حمل کالا از از اروپا و بالعکس با بهره گیری از مراکز جمع آوری گروپاژ از کشورهای اروپایی در کوتاه ترین زمان ممکن.

سال ها تجربه ما در خدمت شماست، انتخاب کنید



حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی

اين قابليت وجود دارد تا در کمترين زمان محمولات صاحبان کالا تحت پوشش عمليات ترانزيت خارجی و داخلی از قبیل بنادر مهم و نقاط مرزي و گمرکي کشور قرار دهد.

حمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی

سرويس‌های ما شامل انواع حمل‌های دريايی و ترکيبی می‌باشد و با مشارکت شرکت‌هاي کشتيرانی برتر خدمات خود را با قابليت انعطاف بسيار بالا ارائه می‌دهیم.

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی

دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری. ما اين توانايي را داريم قبض انبار شما را سريعترین زمان ممکن حتی برای محمولات خاص پای پرواز به شما ارائه دهیم.