سرویس های گوناگونی برای حمل بین المللی دریایی به شما پیشنهاد می کنیم


  • حمل و نقل دریایی
  • حمل و نقل بین المللی

سهم حمل و نقل دریایی در جابجایی کالا ها در تجارت بین المللی حدودا 90 درصد کل این تجارت را تشکیل می دهد این میزان به لحاظ تناژی حدودا شش میلیارد تن از انواع کالا ست که تقریبا یک سوم آن را کالاهای نفتی و یک سوم آن را کالاهای خشک و فله و بقیه را کالاهای غیر فله تشکیل می دهند. با توجه به احراز چنین درصدی از جابجایی کالا در تجارت جهانی اهمیت تجارت و حمل و نقل دریایی بعنوان دو بخش جدا نشدنی قابل بررسی است.

شرکت سینا ترابر سرویس های گوناگونی را برای حمل بین المللی دریایی پیشنهاد می دهد با شبکه بزرگی از نمایندگان و همکاران بین المللی قابل اعتماد در سراسر جهان. سینا ترابر قادر به حفظ نرخ حمل و نقل بین المللی دریایی به صورت رقابتی در تمام جهان می باشد. حمل کانتینر های 20 و 40 فوت و کانتیرهای مخصوص، Flat Rack، Reefer، Open Top از تمام نقاط جهان به مقصد بنادر جنوبی و بالعکس، سرویس حمل و نقل خودرو، لوازم و متعلقات شخصی و کالای خطرناک از جمله سرویس های ما است.

سال ها تجربه ما در خدمت شماست، انتخاب کنیدحمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی

اين قابليت وجود دارد تا در کمترين زمان محمولات صاحبان کالا تحت پوشش عمليات ترانزيت خارجی و داخلی از قبیل بنادر مهم و نقاط مرزي و گمرکي کشور قرار دهد.

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی

حمل جاده ای و ریلی خرده بار و محموله های سنگین به اقصی نقاط دنیا، همچنین حمل و نقل زمینی از مواردی است که در موضوعاتی چون اقتصاد، جذب توریسم و … مطرح می‌باشد.

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی

دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری. ما اين توانايي را داريم قبض انبار شما را سريعترین زمان ممکن حتی برای محمولات خاص پای پرواز به شما ارائه دهیم.