ما آماده حمل بارهای شما به صورت زمینی از هر نقطه اروپا به ایران هستیم


  • حمل و نقل زمینی
  • حمل و نقل بین المللی

پس از جنگ جهانی دوم اقتصاد اروپا رونقی دوباره یافت و حجم مبادلات بازرگانی افزایش یافت ، همه شقوق حمل و نقل به ویژه حمل و نقل بین‌المللی نقش حساس و مهمی در ایجاد ارتباط نزدیک بین کشورها ایفا می‌کردند.

شرکت سینا ترابر با داشتن دفتر و نمایندگی در اروپا و داشتن کامیون‌های ایرانی سرویس‌های زمینی خود را به صورت فول و گروپاژ از سراسر اروپا و ترکیه با نرخی کاملا رقابتی به ایران و بلعکس به مشتریان خود ارائه می‌دهد خدمات ما به صورت هفتگي از مراکز اصلي بندر عباس، تهران - سلفچگان، امارات(دوبی)، ترکیه، ایتالیا(رم) به ايران و کشورهاي ديگر برقرار مي‌باشد.

این شرکت با دارا بودن کادر مجرب و متخصص یکی از باصرفه ترین و سریعترین شرکتها در این زمینه،آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد.

سال ها تجربه ما در خدمت شماست، انتخاب کنیدحمل و نقل دریایی

حمل و نقل دریایی

سرويس‌های ما شامل انواع حمل‌های دريايی و ترکيبی می‌باشد و با مشارکت شرکت‌هاي کشتيرانی برتر خدمات خود را با قابليت انعطاف بسيار بالا ارائه می‌دهیم.

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل ریلی

حمل جاده ای و ریلی خرده بار و محموله های سنگین به اقصی نقاط دنیا، همچنین حمل و نقل زمینی از مواردی است که در موضوعاتی چون اقتصاد، جذب توریسم و … مطرح می‌باشد.

حمل و نقل هوایی

حمل و نقل هوایی

دارای مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری. ما اين توانايي را داريم قبض انبار شما را سريعترین زمان ممکن حتی برای محمولات خاص پای پرواز به شما ارائه دهیم.